1.000,00 TL Ve Üzeri Kitap Siparişlerinde Kargo Ücretsizdir.

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

• Meb Döse’nin temel yaklaşımı, toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği, okuyucu istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasıdır.

 

• Üye olurken verilen bilgilere yalnızca ilgili üye ulaşabilir ve bu bilgileri yalnızca üye değiştirebilir.

 

• Üye, Meb Döse internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

 

• Üyeler, istedikleri zaman üyelikten  ayrılabilir.

 

• Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, üye ismi, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

 

• Üye bilgileri, Meb Döse içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Meb Döse çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri kurumumuzun Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir. Üye bilgileri, hukuki zorunluklar haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

 

http://www.kultureserleri.meb.gov.tr  hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. http://www.kultureserleri.meb.gov.tr den satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, http://www.kultureserleri.meb.gov.tr veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

 

http://www.kultureserleri.meb.gov.tr, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler, site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

 

http://www.kultureserleri.meb.gov.tr de yayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz ve içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda izinsiz yayınlanamaz.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et