1.000,00 TL Ve Üzeri Kitap Siparişlerinde Kargo Ücretsizdir.

Hakkımızda

Millî Eğitim Bakanlığı Kültür Yayıncılığı, Maarif nezaretine kadar dayanmakta olup bu güne kadar çok sayıda eser basılmıştır. Bu eserlerden, özellikle Hasan Âli Yücel döneminde basılan ve sonraki dönemlerde de baskıları devam eden klâsik eserler başta olmak üzere dil, üslup ve içerik açısından değer taşıyan edebî eserler ile pedagojik değer taşıyan çocuk ve eğitim kitapları yıllar boyu okuyucunun ilgisini çekmiş ve okuma kültürüne önemli katkılar sağlamıştır.

2014 yılında başlayan yeni yayın dönemiyle birlikte bugüne kadar bakanlığımızın yayınlamış olduğu eserlerin mükerrer baskıları ile bakanlığımıza yeni müracaatı yapılan eserlerden ilgili yayın kurullarınca uygun görülen kitapların baskıları sürdürülmektedir. 

Gerek tasarım gerekse içerik olarak çağdaş yayıncılığa uygun, pedagojik ve estetik özelliklerin ön planda tutulduğu, okuma kültürüne katkıda bulunacak bir anlayışla yeni baştan hazırlanan eserlerimiz yoğun ilgi görmektedir. MEB Kültür Yayınları aynı hassasiyet ve özenle siz değerli okuyucularımızla buluşmaya devam edecektir.

Bakanlığımız Döner Sermaye İşletmesi yayınlarının satış yerleri ile ilgili hizmetleri yürüten,  dağıtım ve satış işlerini gerçekleştiren,bir birim olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et